ایران ترجمه – مرجع مقالات ترجمه شده دانشگاهی ایران

خواص نوری نانو لوله های کربنی

خواص نوری نانو لوله های کربنی

خواص نوری نانو لوله های کربنی – ایران ترجمه – Irantarjomeh

 

مقالات ترجمه شده آماده گروه برق – الکترونیک

مقالات ترجمه شده آماده کل گروه های دانشگاهی

مقالات رایگان

مطالعه ۲۰ الی ۱۰۰% رایگان مقالات ترجمه شده

۱- قابلیت مطالعه رایگان ۲۰ الی ۱۰۰ درصدی مقالات ۲- قابلیت سفارش فایل های این ترجمه با قیمتی مناسب مشتمل بر ۳ فایل: pdf انگیسی و فارسی مقاله همراه با msword فارسی -- تذکر: برای استفاده گسترده تر کاربران گرامی از مقالات آماده ترجمه شده، قیمت خرید این مقالات بسیار کمتر از قیمت سفارش ترجمه می باشد.  

چگونگی سفارش

الف – پرداخت وجه بحساب وب سایت ایران ترجمه (شماره حساب) ب- اطلاع جزئیات به ایمیل irantarjomeh@gmail.com شامل: مبلغ پرداختی – شماره فیش / ارجاع و تاریخ پرداخت – مقاله مورد نظر -- مقالات آماده سفارش داده شده عرفا در زمان اندک یا حداکثر ظرف مدت چند ساعت به ایمیل شما ارسال خواهند شد. در صورت نیاز فوری از طریق اس ام اس اطلاع دهید.
مقالات ترجمه شده آماده گروه برق - الکترونیک - ایران ترجمه - Irantarjomeh
شماره
۹۸
کد مقاله
ELC98
مترجم
گروه مترجمین ایران ترجمه – irantarjomeh
نام فارسی
خواص نوری نانو لوله های کربنی
نام انگلیسی
Optical properties of carbon nanotubes
تعداد صفحه به فارسی
۴
تعداد صفحه به انگلیسی
۴
کلمات کلیدی به فارسی
کلمات کلیدی به انگلیسی
مرجع به فارسی
چکیده
مرجع به انگلیسی
قیمت به تومان
۲۰۰۰
سال
۲۰۱۰
کشور
ژاپن

 

 خواص نوری  نانو لوله های کربنی

دپارتمان فیزیک، دانشگاه توهوکو و CREST ژاپن
۲۰۱۰ – ۲۰۰۹
پیشرفت های اخیر در خصوص طیف بینی رامان و فوتولومینسانس نانو لوله های کربنی مورد بررسی قرار می گیرد [۱]. رزونانس رامان و فوتولومینسانس به عنوان ابزارهای استاندارد برای توصیف نانو لوله های کربنی تک جداره (SWNT ها) به شمار می آیند. واکنش نوری نانو لوله کربنی به صورت گسترده ای به وسیله محققین بسیار مورد بررسی قرار گرفته و این موضوع به عنوان یک مبحث بسیار داغ در رشته SWNT شناخته شده است.
یک SWNT به عنوان یک ورق گرافن رول / حلقه شده در یک سیلندر / استوانه مدنظر می باشد. ساختار الکترونیک و خواص فوتون منوط به قطر SWNT و هندسه نیز تحت عنوان خصلت کایرالیتی / کایرالی شناخته می شود [۲]. کایرالیتی به وسیله دوعدد صحیح (n,m) تشریح می شود [۲] ما نسبت به محاسبه شدت انرژی های همنوایی / رزونانس و رامان (یا PL) به عنوان تابع (n,m) اقدام نمودیم، که در آن ما قابلیت نشان دادن جزء ماتریس ناهمسانگرد مربوط به  برهمکنش الکترو- فوتون و انتقال دو قطبی نوری به عنوان یک تابع از بردار موج،  k، را خواهیم داشت. فرایند وارفتگی حامل فوتو- تحریک در یک (۶,۵) SWNT با استفاده از ۷۸ خط لیزر مشاهده می شود [۳] که در آن ما قابلیت مشاهده طیف های بسیار لومینسانس با کمک فوتون به صورت مستقل را خواهیم داشت. محاسبه تئوریکی نشان دهنده آن است که فوتون نوری طولی دارای یک تعامل قدرتمند با فرایند وارفتگی سریع است [۴]. ما همچنین وارفتگی یک پاکت موج الکترون در SWNT را مورد بررسی قرار می دهیم که از آن قابلیت ارزیابی مسافت آزاد متوسط به صورت غیر ارتجاعی را خواهیم داشت [۵].
لطفا به جای کپی مقالات با خرید آنها به قیمتی بسیار متناسب مشخص شده ما را در ارانه هر چه بیشتر مقالات و مضامین ترجمه شده علمی و بهبود محتویات سایت ایران ترجمه یاری دهید.
تماس با ما

اکنون آفلاین هستیم، اما امکان ارسال ایمیل وجود دارد.

به سیستم پشتیبانی سایت ایران ترجمه خوش آمدید.