ایران ترجمه – مرجع مقالات ترجمه شده دانشگاهی ایران

مقدمه ای بر کنترل مقاوم برای اختلالات غیر ساختاری – فصل ۳

مقدمه ای بر کنترل مقاوم برای اختلالات غیر ساختاری – فصل ۳

مقدمه ای بر کنترل مقاوم برای اختلالات غیر ساختاری – فصل ۳ – ایران ترجمه – Irantarjomeh

 

مقالات ترجمه شده آماده گروه برق – الکترونیک

مقالات ترجمه شده آماده کل گروه های دانشگاهی

مقالات رایگان

مطالعه ۲۰ الی ۱۰۰% رایگان مقالات ترجمه شده

۱- قابلیت مطالعه رایگان ۲۰ الی ۱۰۰ درصدی مقالات ۲- قابلیت سفارش فایل های این ترجمه با قیمتی مناسب مشتمل بر ۳ فایل: pdf انگیسی و فارسی مقاله همراه با msword فارسی -- تذکر: برای استفاده گسترده تر کاربران گرامی از مقالات آماده ترجمه شده، قیمت خرید این مقالات بسیار کمتر از قیمت سفارش ترجمه می باشد.  

چگونگی سفارش

الف – پرداخت وجه بحساب وب سایت ایران ترجمه (شماره حساب) ب- اطلاع جزئیات به ایمیل irantarjomeh@gmail.com شامل: مبلغ پرداختی – شماره فیش / ارجاع و تاریخ پرداخت – مقاله مورد نظر -- مقالات آماده سفارش داده شده عرفا در زمان اندک یا حداکثر ظرف مدت چند ساعت به ایمیل شما ارسال خواهند شد. در صورت نیاز فوری از طریق اس ام اس اطلاع دهید.
مقالات ترجمه شده آماده گروه برق - الکترونیک - ایران ترجمه - Irantarjomeh
شماره
۱۴۴
کد مقاله
ELC144
مترجم
گروه مترجمین ایران ترجمه – irantarjomeh
نام فارسی
مقدمه ای بر کنترل مقاوم برای اختلالات غیر ساختاری – فصل ۳
نام انگلیسی
Robust Control for Unstructured Perturbations An Introduction – Chap 3
تعداد صفحه به فارسی
۳۴
تعداد صفحه به انگلیسی
۲۲
کلمات کلیدی به فارسی
کنترل مقاوم,  اختلالات غیر ساختاری
کلمات کلیدی به انگلیسی
Robust Control, Unstructured Perturbations
مرجع به فارسی
دپارتمان مهندسی برق و کامپیوتر، دانشگاه نیومکزیکو، ایالات متحده
دپارتمان مهندسی برق، دانشگاه کاتانیا، ایتالیا
اسپرینگر
مرجع به انگلیسی
P.Dorato, L. Fortuna, G. Muscato; Springer-Verlag; Dept. .of Electrical and Computer Eng.,
University of New,Mexico
Albuquerque, USA
قیمت به تومان
۱۰۰۰۰
سال
۱۹۹۲
کشور
ایالات متحده
مقدمه ای بر کنترل مقاوم برای اختلالات غیر ساختاری
فصل ۳
دپارتمان مهندسی برق و کامپیوتر، دانشگاه نیومکزیکو، ایالات متحده
دپارتمان مهندسی برق، دانشگاه کاتانیا، ایتالیا
اسپرینگر
۱۹۹۲
فصل ۳
تئوری درون یابی لوالینا پیک
۳-۱٫ درون یابی با توابع حقیقی کران دار و شور [۱۱]
همانگونه که در فصل قبلی ذکر شد، مسئله تثبیت یا پایداری مقاوم یک سیستم ناپایدار را می توان از طریق کاهش مشکل یافتن یک تابع SBR مرتبط با u(s) با قابلیت درون یابی ذیل حل نمود:
در این بخش ما در ابتدا نسبت به توصیف آنچه تحت عنوان الگوریتم نوالینا – پیک خوانده می شود [۱۱] برای حل این مسئله اقدام می نمائیم. این الگوریتم به طور کلی ارائه دهنده یک تابع شور می باشد که ارضا کننده شرایط درون یابی ما خواهد بود اما قابلیت ارضای تابع حقیقی کران دار را به صورت اکید نخواهد داشت، چرا که ضرایب آن ممکن است پیچیده باشند. تنها به هنگامی که کلیه a۱ به صورت حقیقی باشد ما می توانیم نسبت به حاصل آوردن چنین الگوریتمی با استفاده از تابع SBR اقدام نمائیم. با این وجود، همانگونه که بعداً ذکر می شود، یک تابع SBR که قابلیت ارضای محدودیت های درون یابی مشابه را خواهد داشت را می توان از تابع شور از طریق فرمول ساده ارضا نمود. به منظور ساده سازی این فرمول ما در نظر می گیریم که کلیه نقاط a۱ به صورت متمایز بوده و آن که هیچگونه نقاط a۱ بر روی محور jw وجود ندارد. چنین فرضیه ای را می توان حذف نمود، اما الگوریتم حاصله به طور معنی داری پیچیده خواهد بود.
توجه داشته باشید که در غالب مباحث ریاضیاتی، به طور مثال [۱۱]، تابع شور در حقیقت به عنوان یک مولفه تحلیلی در داخل دایره یکانی به جای نیم صفحه راست تعریف می گردد، و نقاط درون یابی به عنوان نقاط داخل این دایره یکانی به شمار می آید. چنین موردی را می توان به عنوان یک موضوع ساده جهت مشخص نمودن RHP در بخش داخلی دایره یکانی در نظر گرفت، به طور مثال از طریق تبدیل:
به گونه ای که تئوری درون یابی را بتوان در هر یک از این حوزه ها یا محدوده های مشخص شده توسعه داد. از آن جایی که ما اقدام به تعریف شرایط پایداری خود برای سیستم های زمان پیوسته نموده ایم، به راحتی بیشتری قابلیت تعامل با تئوری درون یابی در حوزه – S به طور مستقیم را خواهیم داشت.
ما متعاقباً یک الگوریتم را برای درون یابی نقاط در RHP همراه با توابع شور توسعه داده و در نهایت توابع SBR را حاصل می نمائیم.
حال مطلوب است بررسی نگاشت بین دو تابع u۱(s) و u۲(s)
ویژگی های ذیل را می توان به آسانی تصدیق نمود.
ویژگی حقیقی ۳-۱٫ در صورتی که u۲(s) به عنوان تابع شور در نظر گرفته شود بنابراین u۱(s) نیز تابع شور بوده و  به صورت مستقل از u۲(s) محسوب می شود.
برای رابطه معکوس:
ما خواهیم داشت
ویژگی حقیقی ۳-۲٫ در صورتی که u۱(s) یک تابع شور باشد و  نیز محقق گردد، بنابراین u۲(s) نیز تابع شور خواهد بود.
(توجه شود که در صورتی که a۱ به صورت حقیقی در نظر گرفته شود نگاشت های فوق از توابع SBR به توابع SBR مد نظر قرار می گیرند).
اثبات:
ویژگی حقیقی ۳-۱
u۱(s) صرفاً در صورتی به عنوان تابع شور تلقی می شود که:
۳-۲٫ درون یابی با توابع حقیقی مثبت و واحدها در H¥
در بخش ۲-۲ و ۲-۳ این مورد نشان داده شد که تا چه میزان مسایل مربوط به تثبیت هم زمان را می توان به مسایل درون یابی با توجه واحدهای مرتبط در H¥ تقلیل داد. در این بخش، یک اصلاح مبتنی بر الگوریتم نوالینا – پیک مناسب برای درون یابی توابع حقیقی مثبت و واحدها در H¥ ارائه می گردد.
این الگوریتم بر مبنای دو حقیقت ذیل می باشد که در این جا با اثبات های مربوطه همراه است.
۳-۳٫ راه حل مسایل پایداری مقاوم از طریق الگوریتم های درون یابی
مثال ها
مثال ۳-۲
حال مطلوب است یافتن بزرگترین مقدار r۰ به گونه ای که یک جبران گری وجود داشته باشد که قابلیت تثبیت کلیه پلنت ها در کلاس  را ارائه نماید، که در آن:
۳-۴٫ تمرین ها
  1. مسئله تثبیت هم زمان دو پلنت را در نظر بگیرید:
حال مطلوب است کاربرد تئوری ارائه شده در بخش ۲-۳ جهت کاهش این مورد به یک مسئله درون یابی با واحدها در H¥  (به مسئله ۲ در بخش ۲-۵ رجوع شود). کاربرد تئوری بخش ۳-۲ جهت حل مسئله درون یابی حاصله نیز مدنظر است. آیا یک واحد مرتبه ثالث با قابلیت حل مسئله درون یابی وجود دارد؟ تذکر: یک واحد مرتبه دوم می بایست در قالب ذیل باشد:
لطفا به جای کپی مقالات با خرید آنها به قیمتی بسیار متناسب مشخص شده ما را در ارانه هر چه بیشتر مقالات و مضامین ترجمه شده علمی و بهبود محتویات سایت ایران ترجمه یاری دهید.
تماس با ما

اکنون آفلاین هستیم، اما امکان ارسال ایمیل وجود دارد.

به سیستم پشتیبانی سایت ایران ترجمه خوش آمدید.