ایران ترجمه – مرجع مقالات ترجمه شده دانشگاهی ایران

مقدمه ای بر کنترل مقاوم برای اختلالات غیر ساختاری – فصل ۷

مقدمه ای بر کنترل مقاوم برای اختلالات غیر ساختاری – فصل ۷

مقدمه ای بر کنترل مقاوم برای اختلالات غیر ساختاری – فصل ۷ – ایران ترجمه – Irantarjomeh

 

مقالات ترجمه شده آماده گروه برق – الکترونیک

مقالات ترجمه شده آماده کل گروه های دانشگاهی

مقالات رایگان

مطالعه ۲۰ الی ۱۰۰% رایگان مقالات ترجمه شده

۱- قابلیت مطالعه رایگان ۲۰ الی ۱۰۰ درصدی مقالات ۲- قابلیت سفارش فایل های این ترجمه با قیمتی مناسب مشتمل بر ۳ فایل: pdf انگیسی و فارسی مقاله همراه با msword فارسی -- تذکر: برای استفاده گسترده تر کاربران گرامی از مقالات آماده ترجمه شده، قیمت خرید این مقالات بسیار کمتر از قیمت سفارش ترجمه می باشد.  

چگونگی سفارش

الف – پرداخت وجه بحساب وب سایت ایران ترجمه (شماره حساب) ب- اطلاع جزئیات به ایمیل irantarjomeh@gmail.com شامل: مبلغ پرداختی – شماره فیش / ارجاع و تاریخ پرداخت – مقاله مورد نظر -- مقالات آماده سفارش داده شده عرفا در زمان اندک یا حداکثر ظرف مدت چند ساعت به ایمیل شما ارسال خواهند شد. در صورت نیاز فوری از طریق اس ام اس اطلاع دهید.
مقالات ترجمه شده آماده گروه برق - الکترونیک - ایران ترجمه - Irantarjomeh
شماره
۱۴۸
کد مقاله
ELC148
مترجم
گروه مترجمین ایران ترجمه – irantarjomeh
نام فارسی
مقدمه ای بر کنترل مقاوم برای اختلالات غیر ساختاری – فصل ۷
نام انگلیسی
Robust Control for Unstructured Perturbations An Introduction – Chap 7
تعداد صفحه به فارسی
۲۵
تعداد صفحه به انگلیسی
۱۵
کلمات کلیدی به فارسی
کنترل مقاوم,  اختلالات غیر ساختاری
کلمات کلیدی به انگلیسی
Robust Control, Unstructured Perturbations
مرجع به فارسی
دپارتمان مهندسی برق و کامپیوتر، دانشگاه نیومکزیکو، ایالات متحده
دپارتمان مهندسی برق، دانشگاه کاتانیا، ایتالیا
اسپرینگر
مرجع به انگلیسی
P.Dorato, L. Fortuna, G. Muscato; Springer-Verlag; Dept. .of Electrical and Computer Eng.,
University of New,Mexico
Albuquerque, USA
قیمت به تومان
۱۰۰۰۰
سال
۱۹۹۲
کشور
ایالات متحده
مقدمه ای بر کنترل مقاوم برای اختلالات غیر ساختاری
فصل ۷
دپارتمان مهندسی برق و کامپیوتر، دانشگاه نیومکزیکو، ایالات متحده
دپارتمان مهندسی برق، دانشگاه کاتانیا، ایتالیا
اسپرینگر
۱۹۹۲
فصل ۷
طراحی چند هدفه
در این فصل ما برخی از مشکلاتی که بیش از صرفاً یک برآورد عملکرد واحد را در بردارد، همانند پایداری مقاوم، حساسیت، کمینه سازی و موارد دیگر، که به عنوان بیشترین موارد به وجود آمده در غالب مسایل عملی مدنظر هستند را مورد بحث قرار می دهیم. با این حال ما موقعیتی را در نظر داریم که بر مبنای آن هر آن چه برآوردهای عملکرد بیشتری ارائه گردد، پایداری مقاوم می بایست به عنوان یک ضروریت حداقلی برای کلیه سیستم ها در نظر گرفته شود. با توجه به این مورد، ما بر روی پارامتری سازی کلیه جبران گرهای تثبیت کننده مقاوم تمرکز می نمائیم. همانگونه که در فصل های قبلی نشان داده شد، برای اختشاشات حوزه فرکانس غیر ساختاری، جبران گرهای تثبیت کننده مقاوم را می توان بر حسب توابع حقیقی کران دار فرضی تحت فرایند پارامتری سازی قرار داد و بعلاوه می توان آن ها را به عنوان ماتریس های حقیقی کران دار فرضی در موارد چند متغیره در نظر گرفت (همانگونه که در بخش ۷-۱ مورد بحث قرار خواهد گرفت). ما چنین نوع از توابع حقیقی کران دار را تحت عنوان پارامترهای – U، در مقابل با پارامترهای –  Q، می نامیم که یک تابع H¥ فرضی می باشند، یا آن که به عنوان ماتریس، که جهت تضمین صرف پایداری اسمی به کار گرفته می شوند. این مبحث شامل کاربرد پارامترهای Q و U نمی باشد، بنابراین لازم است تا به دقت توجه داشت که ویژگی های تابع خاص ذکر گردد. از آن جایی که غالب مسایل چند هدفه به صورت چند متغیره نیز می باشند، ما در بخش ۷-۱ برخی از نتایج پایداری مقاوم برای سیستم های چند متغیره را ارائه می نمائیم، که معرف گسترش نتایج ورودی – تکی خروجی – تکی ارائه شده در فصل ۲ می باشد.
۷-۱٫ تثبیت مقاوم چند متغیره
ما ذیلاً برخی از قضیه های مرتبط با تثبیت مقاوم چند متغیره که در مبحث Vidyasagar [۳۷]، البته بدون اثبات، ارائه شده است را در این مقاله مشخص می سازیم. اثبات ها را می توانید در مرجع [۳۷] بیابید.
قضیه ۷-۱ (قضیه ۴ در صفحه ۲۷۳، [۳۷])
پلنت دارای اختشاش ارائه شده به وسیله (با توجه به اختلالات اضافه) ذیل را در نظر داشته باشید:
۷-۲٫ طراحی پارامتر U
ایده اصلی در ارتباط با طراحی پارامتر – U [۱۵] پارامتری سازی کلیه جبران گرهای تثبیت کننده مقاوم، چه برای اختشاشات اضافی یا اختلالات ضربی، از طریق یک ماتریس حقیقی کران دار آزاد U(s) می باشد، و متعاقباً کاربرد پارامتر آزاد برای طراحی های بعدی نیز مدنظر خواهد بود. برای نرم افزار مطلب قابلیت محاسبه جبران گر “افزوده”K(s)  وجود دارد، به شکل ۷-۱ رجوع شود.
۷-۳٫ بررسی رویکردهای دیگر در خصوص طراحی چند هدفه
در این بخش ما برخی از رویکردهای دیگر در خصوص طراحی چند هدفه مقاوم را مورد بررسی قرار می دهیم. کلکسیون تکمیل تر نتایج اخیر در این زمینه را می توانید در مرجع [۱۷]، بخش ۲-۲ بیابید.
(۱) رویکرد مطلب
یک مسئله طراحی چند هدفه، به طور مثال همانند، مسئله تضمین پایداری مقاوم در برابر اختلالات اضافی، در حالی که قابلیت به حداقل رسانی یک نورم – H¥ با توجه به حساسیت وزن دار را خواهد داشت، بعلاوه با استفاده از برنامه مطلب نیز از طریق تعریف برآورد عملکرد ذیل قابلیت حل چنین مواردی نیز وجود خواهد داشت.
۷-۴٫ طراحی عمومی چند هدفه
در عین آن که تئوری کلی برای “کمینه سازی” هم زمان یک مجموعه فرضی برآوردهای عملکرد اسکالر  وجود دارد، که در آن K به عنوان یک متغیر طراحی به شمار می آید، به طور مثال به مرجع [۳۴] رجوع شود، راه حل های تحلیلی صرفاً در موارد محدودی موجود می باشند. بهینه سازی چند هدفه این نوع از ویژگی مطرح شده را می توان به عنوان بهینه سازی “برداری” در نظر گرفت. تنها راه حل “بهینه” معنی دار مسایل بهینه سازی برداری از این نوع تحت عنوان راه حل های (بهینه – پارتو) خوانده می شود. یک راه حل برای مسئله بهینه سازی بردار  نیز به صورت غیر موردی مطلوب در نظر گرفته می شود یا اصطلاحاً تحت عنوان ویژگی بهینه پارتو خوانده می شود، البته در صورتی که هیچگونه K مجازی نظیر مورد ذیل وجود نداشته باشد.
 
لطفا به جای کپی مقالات با خرید آنها به قیمتی بسیار متناسب مشخص شده ما را در ارانه هر چه بیشتر مقالات و مضامین ترجمه شده علمی و بهبود محتویات سایت ایران ترجمه یاری دهید.
تماس با ما

اکنون آفلاین هستیم، اما امکان ارسال ایمیل وجود دارد.

به سیستم پشتیبانی سایت ایران ترجمه خوش آمدید.