مقالات ترجمه شده دانشگاهی ایران

استفاده از وب‌ سایت به منظور انجام تحقیقات مربوط به ادغام و خرید و فروش

استفاده از وب‌ سایت به منظور انجام تحقیقات مربوط به ادغام و خرید و فروش

استفاده از وب‌ سایت به منظور انجام تحقیقات مربوط به ادغام و خرید و فروش – ایران ترجمه – Irantarjomeh

 

مقالات ترجمه شده آماده گروه حسابداری

مقالات ترجمه شده آماده کل گروه های دانشگاهی

مقالات رایگان

مطالعه 20 الی 100% رایگان مقالات ترجمه شده

1- قابلیت مطالعه رایگان 20 الی 100 درصدی مقالات 2- قابلیت سفارش فایل های این ترجمه با قیمتی مناسب مشتمل بر 3 فایل: pdf انگیسی و فارسی مقاله همراه با msword فارسی -- تذکر: برای استفاده گسترده تر کاربران گرامی از مقالات آماده ترجمه شده، قیمت خرید این مقالات بسیار کمتر از قیمت سفارش ترجمه می باشد.  

چگونگی سفارش

الف – پرداخت وجه بحساب وب سایت ایران ترجمه (شماره حساب) ب- اطلاع جزئیات به ایمیل irantarjomeh@gmail.com شامل: مبلغ پرداختی – شماره فیش / ارجاع و تاریخ پرداخت – مقاله مورد نظر -- مقالات آماده سفارش داده شده عرفا در زمان اندک یا حداکثر ظرف مدت چند ساعت به ایمیل شما ارسال خواهند شد. در صورت نیاز فوری از طریق اس ام اس اطلاع دهید.
مقالات ترجمه شده حسابداری - ایران ترجمه - irantarjomeh
شماره
3
کد مقاله
ACC03
مترجم
گروه مترجمین ایران ترجمه – irantarjomeh
نام فارسی
استفاده از وب‌سایت به منظور انجام تحقیقات مربوط به ادغام و خرید و فروش
نام انگلیسی
Websites for Conducting Merger  and Acquisition Research
تعداد صفحه به فارسی
34
تعداد صفحه به انگلیسی
29
کلمات کلیدی به فارسی
ادغام ، خرید و فروش ، وب سایت
کلمات کلیدی به انگلیسی
Merger, Acquisition, Websites
مرجع به فارسی
مرجع به انگلیسی
قیمت به تومان
10000
سال
2000
کشور
استفاده از وب‌سایت
به منظور انجام تحقیقات مربوط به ادغام و خرید و فروش
اینترنت دسترسی سریع به اطلاعات مربوط به ادغام و خرید و فروش (M&A) را فراهم آورده است. قبل از آغاز بكار بانك اطلاعات مربوط به M&A  در اینترنت، محققین معمولا متكی به اطلاعات انتشار یافته یا بانكهای الكترونیكی از طریق اتصال مستقیم تلفنی به مركز آن بانك و كسب خبر بودند. جستجو از این طرق معمولا مشكل بوده و حتی اطلاعات نیز در این روشها بروزرسانی نشده بودند. ارائه دهندگان اطلاعات M&A كار خود را بخوبی در اینترنت عرضه نموده و محصولاتی را ارائه می‌نمایند كه مشتری در جستجوی آنها می‌باشد. بیشتر محصولات M&A در لیست پیشنهادی ما بر مبنای بهای پایه می‌باشند.
متخصصین مالی ممكن است اطلاعات مربوط به M&A  را به چندین دلیل دنبال نمایند:
 • ارزیابان تجاری نیازمند یافتن اطلاعات معاملات برای شركتهایی هستند كه مشابه با شركت تابعی باشد كه مورد ارزیابی قرار گرفته است.
 • به هنگامی كه به جستجوی یك خریدار احتمالی برای یك مشتری تجاری می‌گردید، واسطه‌ها، برای مشخص نمودن شركتهایی كه محصولات مشابه را می‌سازند، مورد نیاز خواهند بود.
 • مجلاتی كه محیط جاری M&A را دنبال می‌كنند، لازم است تا براساس یك برنامه روزانه موارد اعلام شده و معاملات M&A  را نگهداری نمایند.
 • لازم است تا حقوقدانان اوراق قرضه و كمیسیون معاوضه ارزی به هنگامی كه توافق قراردادی بین دو طرف معامله منعقد می‌شود، آن را مورد بازنگری و بررسی قرار دهند.
بسیاری از سرویسهای اطلاعات آنلاین كه در فصلهای دیگر مورد بحث قرار گرفته نظیر دیالوگ، آلاكرا و لكسی‌نكسیس دسترسی به بانك اطلاعات ادغام و خرید را ارائه می‌دهند. بطور مثال لكسی‌نكسین می‌تواند به منبعی بنام گزارشات ادغام و خرید انوست‌ایكس، بایگانی اطلاعات IDD‌، بانك اطلاعات M&A، مرج‌استاررویو  و  SDC مرجر  دسترسی داشته باشد.
سایتهای لیست شده در بخش ”بهترین و برترین‌های“ این فصل جزء آن دسته از سایتهای قابل اطمینان آماری و تحلیلی بوده كه با فرمتی آسان و راحت               ارائه گردیده‌اند. سایتهایی كه اطلاعات را بصورت مجانی ارائه می‌دهند در سطوح بالاتری در مقایسه با آنهایی كه طلب وجه می‌كنند قرار گرفته‌اند. سایتهایی كه جزء ”بهترین باقیمانده‌ها“ می‌باشند ممكن است بر روی موارد حاشیه‌ای، فقط مجانی، تكیه داشته یا آنكه خصیصه‌های پیمایشی‌ـ وبی و یا خروجی محدودی داشته باشند.
بهترین و برترینها
آلاكرا (www.alacra.com)
سایت پولی
آلاكرا، جمع‌آوری كننده اطلاعات، كه بصورت رسمی بنام XLS.com خوانده می‌شود، یكی از ارائه دهندگان پیشروی جهانی در امر داده‌های مالی و تجاری می‌باشد. آلاكرا سرویسها و ابزارهای آنلاین را ارائه نموده كه اجازه می‌دهند تا كاربر بتواند نسبت به یافتن، تجزیه و تحلیل، بسته‌بندی و دریافت اطلاعات تجاری اقدام نماید.
آلاكرا اجازه دسترسی به تعداد زیادی از بانكهای اطلاعات را كه حاوی اطلاعات كمی تجاری و سرمایه‌گذاری از منابع مختلف است را می‌دهد. یكی از عناصری كه دارای ارزش افزوده در خصوص جستجوی اینترنتی می‌باشد، توانایی دانلود نمودن بسیاری از محتویات این سیستمها بصورت مستقیم در یك برنامه صفحه گسترده است.
مضامین این سایت در بردارنده موضوعات گسترده تجاری، شامل تعداد زیادی از منابع M&A  می‌باشد. در زیر لیستی از ارائه‌دهندگان M&A  كه از طریق سایت آلاكرا قابل دسترسی هستند آورده شده است.
انتظار دارید چه چیزی را بیابید؟
 • مانیتور M&A، یك بانك اطلاعات پر از داده‌های معاملات انجام شده اروپائیان می‌باشد (بصورت مجزا در این فصل مورد بحث و برسی قرار می‌گیرد) و شامل بانك اطلاعات با جزئیات كامل در خصوص ادغامها، خریدها و تبلیغاتی است كه بصورت عمومی اعلام شده است.
 • بانك اطلاعات M&A داده‌های جهانی اسناد مالی تامسون (بصورت مجزا در این فصل مورد بحث و برسی قرار می‌گیرد)، بانك اطلاعاتی در خصوص معاملات خصوصی و عمومی شامل حداقل 5% از حق مالكیت یك شركت
 • علاوه بر این، بانك اطلاعات گروه تامسون‌كارسون و شركت تحقیقاتی ویكرس‌استاك ارائه دهنده اطلاعات مالكیت شركتهای عمومی می‌باشند و بانكهای اطلاعاتی‌ای نظیر گراهام‌ و ‌وایت‌ساید، هریس‌اینفوسورس و كراپ‌تك جزء منابع متناسب تهیه لیست خریداران و فروشندگان بشمار می‌آیند.
بیزكامپزپز  (www.bizcomps.com اطلاعات محصولات)
www.bvmarketdata.com و http://bizcomps.nvst.com دسترسی به اطلاعات
سایتهای پولی
بیزكامپز بانك اطلاعات داده‌های مالی در خصوص فروش مشاغل كوچك می‌باشد. آقای جك‌سندرز، یكی از واسطه‌ها و رابطین تجاری، نگارش قابل چاپ بیزكامپز را حول و حوش سال 1979 راه اندازی نمود. دلیل وی از آغاز چنین سایتی نیاز به بوجود آوردن منابع متمركز اطلاعاتی در خصوص فروش محصولات تجاری با ارزش زیر 1 میلیون دلار می‌باشد. آقای ساندرز این اطلاعات را از دلال‌های تجاری تمام‌وقت و رابطین اقتصادی جمع‌آوری نموده است.
بیزكامپز از این نظر كه اطلاعات مختلف فروش مشاغل كوچك را در خود جای داده بعنوان یك بانك اطلاعاتی منحصربفرد شناخته می‌شود. معمولا بدست آوردن چنین اطلاعاتی مشكل می‌باشد، چرا كه خریداران و فروشندگان تمایلی به افشای معاملات انجام پذیرفته خود ندارند.
سایت ارزیابی تجاری اطلاعات بازار (www.bvmarketdata.com)
سایت پولی
شنون‌پرات، كه یكی از متخصصین تجاری شناخته شده، و ادیتور خبرنامه، می‌باشد   وب‌سایتی را راه‌اندازی نمود كه شامل اطلاعات عملی راهبردهای شركتها، معاملات، مقایسه اطلاعات فروش، مقایسه مشاغل تجاری و اطلاعات بازار برای متخصصین می‌باشد.
هسته این اطلاعات در BVMarketData یك بانك اطلاعات معاملات خصوصی پرت‌استات می‌باشد. این بانك نشان دهنده چگونگی ساختار معاملات، روشهای پرداخت، موافقت‌نامه‌ها، و موافقت‌نامه‌هایی كه هنوز تكمیل نشده‌اند می‌باشد. كاربران می‌توانند هر یك از معاملات باارزشی را كه در این بانك می‌یابند دانلود نمایند. پرت‌استات جزئیات اطلاعات در حدود 4300 شركت خصوصی و اطلاعات فروش آنها را از سال 1991 تا بحال جمع‌آوری و عرضه نموده است. محدوده قیمت ارائه شده از 000/000/1 دلار تا 000/000/000/1 دلار می‌باشد. این اطلاعات بصورت اولیه از طریق دلال‌های اقتصادی و شركتهای حقیقی كه در این معاملات حضور داشته‌اند جمع‌آوری گردیده است. اطلاعات پرت‌استات بصورت ماهیانه بروزرسانی شده و ماهانه در حدود 100 معامله بدان اضافه می‌شود.
BVMarketData، همچنین میزبان دو بانك اطلاعات دیگر علاوه بر پرت‌استات می‌باشد. این بانكها عبارتند از بیزكامپز و بانك اطلاعات شركتهای عمومی پرت. بانك اطلاعات شركتهای عمومی دارای اطلاعات كامل در خصوص بیش از 500 شركت عمومی از سال 1995 تاكنون می‌باشد، و محدوده قیمت معاملات آن از 000/000/1 دلار تا 000/000/000/1 دلار در تقریبا 220 شركت صنعتی است. اطلاعات شركتهای عمومی از طریق داده‌های معاملاتی، و درخواستهای ارسالی خریداران تامین شده است. علاوه بر اطلاعات مالی و معاملاتی مرتبط با فروش شركتهای عمومی و خصوصی BVMarketData اقدام به ارائه اطلاعات در زمینه، هزینه‌های اضافه، تنزیلهای جزئی و قابلیت عرضه موارد مرتبط به بازار نموده و در این خصوص سه بانك اطلاعاتی را ارائه داده است. مرجراستات/شنون پرات كنترل یرمیر استادی، اف‌ام‌وی ریستریكتد استاك استادی، و ولیویشن ادوایزر.
سیستم بازیابی معاملات و رشد شركتها
http://cgr.nvst.com/dealretriever/Dealretriever.asp
سایت پولی
سیستم بازیابی معاملات و رشد شركتها، شامل معاملات M&A  استخراج شده از گزارش هفتگی رشد شركتها می‌باشد. این سیستم شامل اطلاعات بیش از 3000 معامله از جمله پیشنهادات، معاملات، خلاصه وضعیت ادغام شركتها، خرید، فروش برخی از دارائیها، سرمایه‌گذاری مشترك و عرضه عمومی سهام در بین اعضای SIC می‌باشد.
انتظار دارید چه چیزی را بیابید؟
 • كلیه نسبتهای مربوط به قیمت خرید، اطلاعات مالی، اطلاعات مربوط به ترازنامه و موارد مرتبط با خرید و فروش و تشریح هر یك از موارد معامله و ارزیابی مواردی نظیرقیمت/عایدی، قیمت/درآمد، قیمت/ارزش‌خالص، قیمت/EBITDA، قیمت/ دارایی.
 • آمارهای كلیدی كلی و نمودارهای چندگانه قیمت برای معاملات خاص همراه با جستجوی قوی و توانایی سورت یا منظم‌سازی اطلاعات.
 • اطلاعات مربوط به میانگین ادغامها و خریدهای شركتهای عمومی و خصوصی.
معاملات روزانه در سایت معاملات دیلی‌دیل (www.thedeal.com)
سایت بصورت هم مجانی و هم پولی
دیلی‌دیل یك روزنامه می‌باشد كه بر روی ادغام و خرید و فروش شركتها تمركز دارد. این روزنامه از دوشنبه تا جمعه منتشر شده و محققین می‌توانند اخبار معاملات جدید، مقالات، و اخبار ویژه را 5 روز در هفته دریافت دارند. این انتشارات اطلاعات مربوطه را از جاهای گوناگون دریافت می‌دارد.
دیلی‌دیل یكی از انتشارات منتشر شده توسط LLC می‌باشد و یك شركت رسانه‌ای است كه اطلاعات و اخبار مالی را انتشار داده و نقطه نظراتی را نیز در خصوص معاملات ارائه می‌دهد. از دیگر محصولات دیل LLC  وب سایتی بنام TheDeal.com می‌باشد، كه گزارشات الكترونیكی و اخبار مالی را ارائه می‌دهد.
دون‌دیلز (http://donedeals.nvst.com)
سایت پولی
سایت دون‌دیلز اطلاعاتی در خصوص معاملات سطح متوسط در بازار، یا معاملاتی كه ارزش آن بین 1 میلیون تا 250 میلیون دلار باشد، را ارائه می‌نماید. این بانك اطلاعاتی صدها مورد از معاملات تكمیل گشته در هر فصل را وارد می‌سازد و هم اكنون بیش از 5000 مورد معامله را در خود جای داده است. تقریبا نیمی از این معاملات زیر 14 میلیون دلار ارزش دارند و اكثریت آنها شركتهای خصوصی می‌باشند. داده‌های این بانك از منابع مختلفی وارد می‌گردد كه شامل اطلاعات بدست آمده از SEC، (اسناد اوراق بهادار و كمیسیون معاوضه) محصولات بازار و منابع دست اول اطلاعات معاملات شركتهای عمومی و خصوصی می‌باشد.
این بانك اطلاعات از طریق متغییرهای تاریخ، كد SIC، قیمت، نام خریدار و فروشنده، واژه‌ كلیدی تشریح شده در مستندات مربوط به معامله و موارد دیگر (شركت خصوصی، عمومی، بخشهای گوناگون، دارایی یا سهام و یا هر دوی این موارد) قابل جستجو می‌باشد.
بانكهای اطلاعاتی ادگار (Edgar databases)
www.sec.gov
www.10kwizard.com
www.gsionline.com/online.htm
 
ادگار از جمله سایتهای منتشر كننده اسناد و مستندات مربوط به شركتهای عمومی نظیر مستندات SEC می‌باشد. این اسناد انتشار یافته بنام EDGAR كه مخفف گرد‌آوری اطلاعات الكترونیك، آنالیز و بازخوانی آنها می‌باشد، خوانده شده و بعنوان منبع بزرگی از اطلاعات M&A بشمار می‌آید.
اطلاعات ادغام و خرید شركتها و اوراق بهادار
www.gsionline.com/mna.html
سایت پولی
بانك اطلاعات ادغام و خرید شامل معاملات نشات گرفته از مستندات اولیه SEC می‌باشد. این بانك اطلاعات دارای یك رابط ذاتی بوده و همچنین از قیمتی منطقی بهره‌مند می‌باشد. بانك اطلاعات M&A در بردارنده تغییرات در امر كنترل معاملات و همچنین دارائیهای مرتبط با خرید و فروش، سهم شركا، موارد تابعه و بخشهای تجاری می‌باشد.
انتظار دارید چه چیزی را بیابید؟
 • اطلاعات در خصوص معاملات شركتهای عمومی با ارزش بیش از 1 میلیون دلار
 • بیش از 70 نوع معامله
 • توانایی جستجو گزینه‌های مختلف نظیر شركتهای مالی مقصد، كدهای SIC، ارزش معامله و ناحیه جغرافیایی
 • خلاصه هر یك از معاملات، شامل مشاورین مالی، قیمت و غیره
 
مرجراستات Mergerstat
www.mergerstat.com
سایت پولی
محصولات مرجراستات شامل انتشارات چاپی مرجراستات، فهرست معاملات مرجراستات و مطالعات كنترل بیمه‌ مرجراستات می‌باشند. انتشارات آن نیز شامل سوابق ادغام یا خرید شركتها، فروش دارائیها، مدیریت خرید، آنالیز صنعتی از نظر اندازه، بیمه و معاملات مختلف صورت پذیرفته می‌باشد.
سایت معاملات و سرمایه‌گذاری
www.IDDmagazine.com
سایت پولی
سایت معاملات و سرمایه‌گذاری بیشتر معاملاتی را كه اخیرا انجام پذیرفته شده است را تحت پوشش قرار می‌دهد. در وب‌سایت IDD مشتركین قادر می‌باشند تا به لیستهای جدید و خرید و فروشهای اخیر و مواردی تازه دسترسی داشته باشند. همچنین دسته‌بندی فصلی در خصوص اشخاص و كسانی كه در معاملات ، M&A ، و بازارهای خاص شركت داشته، وجود دارد. بانك اطلاعات در خصوص سرمایه‌گذاری شامل معاملات هفتگی و یكسال اخیر تاكنون می‌باشد و همچنین مطالبی در خصوص اطلاعات مالی در بخش سرمایه‌گذاری بانكی را عرضه می‌دارد.
 
كی‌گان و شركتها
www.kagan.com
سایت پولی
سایت كی‌گان و شركتها اطلاعات تخصصی صنعتی رسانه‌ها و صنایع ارتباط جمعی و مخابرات را عرضه می‌دارد. انتشارات كی‌گان نظیر گزارش كیبل‌ورد در خصوص خرید و فروش و ادغام این شركتها اطلاعاتی را ارئه می‌دارد. خبرنامه مدیا‌مانسلی‌ كی‌گان نیز اخبار جدید این بخش شامل نمودارها، اطلاعات، تجزیه و تحلیلها می‌باشد. گزینه  ”به هنگام نیاز“ این سایت  اجازه می‌دهد تا كاربران نسبت به جستجوی بانك اطلاعات این سایت بصورت مجانی و خرید اقلام  مورد نیاز بصورت پرداخت وجوه هر قلم اقدام نمایند.
 
گزارش ادغام و خرید
www.mareport.com
سایت پولی
سایت گزارش ادغام و خرید و فروش، اطلاعات مربوطه بعلاوه موارد مرتبط با ورشكستگی شركتها، تغییر ساختار و غیره را ارائه می‌نماید. این اطلاعات هم بصورت چاپی مهیا می‌باشد و هم بصورت وب‌سایت. این سایت هر یك از موارد معاملات جاری را شامل شده و نكته نظراتی را در خصوص خط‌مشی‌، استراتژی، شركت و اشخاصی كه در آنها مشغول می‌باشند را ارائه می‌دهد. مشتركین می‌توانند به اطلاعات M&A، مقاله‌های مربوط به خط‌مشی شركتهای صنعتی و اخبار جدید دسترسی داشته باشند.
گزارش ادغام و خرید شركتها نیز جزئی از گروه مدیای تامسون بوده كه انتشارات M&A، مجله ماهیانه ادغام و خرید، ژورنال معامله‌گران و مواردی از این دست را شامل می‌شود. لیستی از واسطه‌های اقتصادی شامل صدها تن از معامله‌گران نیز در این گروه دیده می‌شود. این گروه همچنین سایت TakeoverStockReport.com را نیز در اختیار دارند كه مسایل مربوط به سهام در موارد نقل و انتقالات شركتها را به اطلاع می‌رساند.
مرجر‌سنترال
http://mergercentral.com
سایت پولی
این سایت مجموعه‌ای از اطلاعات مربوط به M&A و انتشارات جدید در این خصوص را به آگاهی مشتركین می‌رساند كه شامل مقوله‌های دسته‌بندی شده صنایع نیز می‌باشد. این سایت دارای یك مغازه M&A، امور بانكی و دیركتوری M&A می‌باشد. مشتركین به اخبار مربوط به معاملات هفته جاری و آنالیزهای مرتبط با آن دسترسی دارند.
مرجرماركت
www.mergermarket.com
سایت پولی
سایتی كه در لندن استقرار داشته و شامل اطلاعات معاملاتی اروپا می‌باشد. این سایت همچنین شامل اطلاعات و آرشیوهایی در خصوص فروشگاههای جدید، اطلاعات معاملات اروپا به ارزش بیش از 10 میلیون پوند، جداول مقایسه‌ای و لیست مشاغل آماده فروش بوسیله شركتها، با توجه به بخشها و نواحی جغرافیایی خاص، می‌باشد.
مرجرنتورك
www.mergernetwork.com
سایت پولی
مرجر‌نتورك در ابتدا به صورت لیست آنلاینی از خدمات مربوطه برای خریداران و فروشندگان مشاغل عرضه می‌گردید. امروزه مرجر‌نتورك بعنوان یك گروه تخصصی خاص در مشاغل بزرگ شناخته می‌شود (فروش بیش از 5 میلیون دلاری) و شامل لیستی از شركتهای آماده فروش است. شركتها براساس مناطق، صنایع و اندازه شغلی برآورد شده‌‌اند. مشتركین می‌توانند نسبت به جستجوی این سایت و بدست آوردن اطلاعات مربوط به خرید و فروش اقدام كنند.
 
توماس رجیستر تولیدكنندگان آمریكایی
www.thomasregister.com
توماس رجیستر تولیدكنندگان آمریكایی جزء یكی از دیركتوریها یا لیستهای تولیدكنندگان آمریكایی بشمار می‌آید. در نگارش آنلاین، توماس رجیستر آنلاین،  بصورت مجانی در دسترس بوده ولی به منظور استفاده حرفه‌ای می‌بایست رجیستر یا عضو شده و اسم رمز دریافت داشت. این سایت یكی از سایتهای مناسبی است كه لیستهای خریداران و فروشندگان شركتهای تولیدی را در كنار هم عرضه داشته است. بانك اطلاعات آن شامل اطلاعات بیش از 170000 شركت می‌باشد و با استفاده از نام شركت، محصول و یا خدماتی كه ارائه می‌دهد قابلیت جستجو را دارد.
وب‌مرجر
www.webmergers.com
سایت پولی و مجانی
شركت وب‌مرجر یكی از ارائه دهندگان اطلاعات و آنالیزهای مربوط به M&A، داده‌ها و خدمات مشاوره‌ای به بخشهایی كه دارای سطح بالایی از تكنولوژی هستند می‌باشد. این سایت اطلاعاتی در خصوص داده‌ها، گزارشات، و نقطه نظرات M&A را در دسترس مخاطبین قرار می‌دهد. مثالی از این اطلاعات یك گزارش سالیانه 90 صفحه‌ای به بالاست كه اطلاعات مربوطه را بصورت خلاصه ارائه می‌دارد. این گزارش را می‌توان خریداری نمود. همچنین خلاصه گزارش دیگری با 8 صفحه نمونه نیز وجود دارد كه می‌توان آنها را بصورت مجانی دریافت داشت. محصول اصلی این سایت بنام Tech Deal Maker بوده كه داری سایت منحصربفردی بنام www.techdealmaker.com می‌باشد. اطلاعات هفتگی و مقالات انتخابی بصورت مجانی در این سایت قابل دسترسی می‌باشد.
وب‌مرجر همچنین فروشنده یك گزارش جامع از وضعیت خرید و فروش و معاملات می‌باشد. این لیست شامل، خریدار، فروشنده، تاریخ، قیمت، خلاصه معامله و مباحث با ارزش دیگر می‌باشد. این سایت اطلاعات مذكور را از تركیبی از منابع مختلف اینترنتی بالغ بر 2500 منبع بدست می‌آورد. كاربران می‌توانند بصورت هفتگی و مجانی اطلاعات ”آپدیت وب و اخبار M&A“ را از طریق ایمیل بدست آورند.
لیست مربوط به اطلاعات بازار خریداران و فروشندگان اكنون بعنوان TechDealNet در سایت www.techdealnet.com وجود دارد كه بصورت مستقل از Webmergers.com عمل می‌نماید.
لطفا به جای کپی مقالات با خرید آنها به قیمتی بسیار متناسب مشخص شده ما را در ارانه هر چه بیشتر مقالات و مضامین ترجمه شده علمی و بهبود محتویات سایت ایران ترجمه یاری دهید.
تماس با ما

اکنون آفلاین هستیم، اما امکان ارسال ایمیل وجود دارد.

به سیستم پشتیبانی سایت ایران ترجمه خوش آمدید.