مقالات ترجمه شده دانشگاهی ایران

راهنمای كارآفرینی برای انتخاب هویت تجاری

راهنمای كارآفرینی برای انتخاب هویت تجاری

راهنمای كارآفرینی برای انتخاب هویت تجاری – ایران ترجمه – Irantarjomeh

 

مقالات ترجمه شده آماده گروه  مدیریت – بازرگانی
مقالات ترجمه شده آماده کل گروه های دانشگاهی

مقالات رایگان

مطالعه 20 الی 100% رایگان مقالات ترجمه شده

1- قابلیت مطالعه رایگان 20 الی 100 درصدی مقالات 2- قابلیت سفارش فایل های این ترجمه با قیمتی مناسب مشتمل بر 3 فایل: pdf انگیسی و فارسی مقاله همراه با msword فارسی -- تذکر: برای استفاده گسترده تر کاربران گرامی از مقالات آماده ترجمه شده، قیمت خرید این مقالات بسیار کمتر از قیمت سفارش ترجمه می باشد.  

چگونگی سفارش

الف – پرداخت وجه بحساب وب سایت ایران ترجمه (شماره حساب) ب- اطلاع جزئیات به ایمیل irantarjomeh@gmail.com شامل: مبلغ پرداختی – شماره فیش / ارجاع و تاریخ پرداخت – مقاله مورد نظر -- مقالات آماده سفارش داده شده عرفا در زمان اندک یا حداکثر ظرف مدت چند ساعت به ایمیل شما ارسال خواهند شد. در صورت نیاز فوری از طریق اس ام اس اطلاع دهید.

قیمت

قیمت این مقاله: 20000 تومان (ایران ترجمه - irantarjomeh)

توضیح

بخش زیادی از این مقاله بصورت رایگان ذیلا قابل مطالعه می باشد.

مقالات ترجمه شده مدیریت - بازرگانی - ایران ترجمه - irantarjomeh

راهنمای كارآفرینی برای انتخاب هویت تجاری

شماره       
37
کد مقاله
MNG37
مترجم
گروه مترجمین ایران ترجمه – irantarjomeh
نام فارسی
راهنمای كارآفرینی برای انتخاب هویت تجاری
نام انگلیسی
THE ENTREPRENEUR’S GUIDE TO SELECTING THE BUSINESS ENTITY
تعداد صفحه به فارسی
22
تعداد صفحه به انگلیسی
8
کلمات کلیدی به فارسی
هویت تجاری، كارآفرینی
کلمات کلیدی به انگلیسی
BUSINESS ENTITY, Entrepreneurship
مرجع به فارسی
گروه حقوقی دره سیلیكون
مرجع به انگلیسی
Silicon Valley Law Group
سال      
2000
کشور
ایالات متحده
راهنمای كارآفرینی برای انتخاب هویت تجاری
به هنگامی كه اغلب موسسات نوپا و جدید بعنوان شركت تاسیس می‌گردند، انواع نهادهای دارای هویت تجاری دیگر ممكن است از نقطه نظر هزینه، مالیات و یا بدلایل كنترلی مورد توجه قرار گیرند. این مقاله راهكارها و توضیحات خلاصه‌‌ای در خصوص فرم یا قالب نهادها و هویتهای تجاری كه یك كارآفرین می‌بایست بدانها توجه داشته باشد را ارائه می‌نماید. این راهكارها و هویتها شامل شركتهای زیرفصل C و S  و همچنین شركتهای سهامی عام، شركتهای تضامنی یا سهامی خاص و شركتهای با مسئولیت محدود می‌باشند.
الف- شركت سهامی  Corporation
1- موارد كلی   General
این نوع از شركتها از طریق پر نمودن مفاد مربوط به ثبت شركت بوسیله مسئول مربوطه تشگیل می‌گردند. مفاد مربوط به تشكیل شركتها معمولا بصورت یك سند ساده می‌باشد كه دربردارنده مواردی چون نام شركت، هدف تجاری از تشكیل آن، نام نماینده قانونی شركت و تعداد و نوع سهام صادر شده برای شركت می‌باشد. صاحبان شركت دارنده سهام بشمار آمده و تملك آنها بوسیله برگه‌های سهام محرز می‌شود.
این نوع از شركتها بعنوان معروفترین و شایع‌ترین نوع شركتها بحساب می‌آیند. اغلب متخصصین حرفه تجارت و امور مالی با این نوع از شركت آشنایی داشته و بر این اساس عملیات و معاملات تجاری مهم نظیر تحصیل وام، ممكن است برای این دسته از شركتها در اسرع وقت و با هزینه كمتر محقق شود. بعنوان یكی از خصیصه‌های مربوط به آینده‌نگری، لازم به ذكر است كه این نوع از شركتها تغییرات زیادی را در خصوص قوانین مالیاتی دولتی و فدرال نداشته و بعنوان گزینه‌ای، كه از هویت توسعه بهره‌‌مند می‌باشند، مد نظر هستند.

راهنمای كارآفرینی برای انتخاب هویت تجاری

 

2- مزیت ایجاد شركت سهامی  Benefits of Incorporation
این شركتها تحت مجوز و اختیارات قانونی یك كشور تاسیس شده و بعنوان هویت قانونی مستقل، یا اشخاصی در درون یك سیستم قانونی حضور دارند، تلقی می‌شوند. چنین شركتی بصورت نامحدود بوده و دارای هویتی مستقل و مجزا از مالكین، كه بعنوان سهام شناخته شده است، می‌باشد و همچنین دارای مدیران، مسئولین و كارمندانی است كه امور مربوط به شركت را انجام می‌دهند.
بطور كلی، سهامداران دارای مسئولیت محدود می‌باشند، بدین صورت كه آنها بطور شخصی مسئول بدهیهای وارده یا دیون متعلق به شركت بشمار نمی‌آیند. میزان تعهد یا مسئولیت یك سهامدار نهایتا تا حد از دست دادن كلیه یا بخشی از سرمایه‌گذاری خود در شركت مربوطه می‌باشد، البته این تعهد در صورتی می‌باشد كه شركت ذیربط به میزان كافی دارای سرمایه بوده و بخوبی تحت مدیریت قرار داشته و همچنین پروسه‌های كاری  شركت نیز تحت بررسی و بازبینی قرار داشته باشد. در صورتی كه این ملزومات رعایت نشده باشد، شخص مدعی می‌تواند نسبت به اقامه دعوی اقدام نموده، «نقاب از رخ شركت برگشاید» و بطور مستقیم نسبت به وصول مطالبات خود از سهامداران عمل مقتضی و متناسب را انجام دهد. علاوه بر این، در محیطی كه شركتی كار خود را آغاز نموده و در آن وهله دارایی اندكی در اختیار داشته و از سابقه فعالیت كافی و اعتبار نیز بی‌نصیب ‌باشد، سهامداران موسس می‌توانند خود را در موقعیتی یافته كه بطور انفرادی درخواست گارانتی یا ضمانت تعهداتی چون اجاره دفتر كار، حدود اعتبار بانكی یا اعتبار فروشندگان را ارائه نمایند. با این وجود، در صورتی كه موفقیت مالی پیش روی شركت  باشد، ضمانت شخصی الزامی و مورد نیاز نخواهد بود.
شركتها از راحتی نسبی در اخذ سرمایه برخوردار می‌باشند. در مقایسه با شركتهای با مسئولیت محدود، این دسته از شركتها می‌توانند از طریق فروش سهام نسبت به تحصیل سرمایه بصورت نسبتا آسان اقدام نمایند. با این وجود، همانگونه كه در زیر بحث شده است، هم صدور برگه‌های سهام و هم نقل و انتقالات بعدی دارای قواعد و ملاحظات مربوطه بوده و ممكن است دارای خطرات و گرفتاریهای خاص خود باشد.
خصیصه این شركتها همچنین آسانی مسایل كنترلی آنها، هم در سطح صاحبان شركت و هم در سطح مدیریت آن می‌باشد. سهامداران یك شركت نسبت به انتخاب هیئت مدیره اقدام نموده و در مقابل، اعضای این هیئت نیز مسئولین و مدیران شركت را برگزیده و نسبت به استخدام كاركنان اقدامات مقتضی را انجام می‌دهند. بر این اساس، اكثریت سهامدارن قادرند اكثریت مدیران را انتخاب نموده و بدین طریق این اطمینان حاصل می‌گردد كه كنترل مدیریت و رهبری شركت توسط آنها محقق می‌گردد. برخلاف انواع شركتهای مشاركتی كه در آن شركا اختیار حضور در مدیریت شركت را دارا می‌باشند، سهامداران شركتهای سهامی، بعنوان یك كلاس، اختیار مشاركت یا حضور در مدیریت روزمره شركت را نخواهند داشت. بعلاوه، با توجه به نوع و شكل شركت، موسسین قادرند نسبت به تخصیص سرمایه و حفظ روال رای‌گیری در شركت با انتشار سهام فاقد- رای «ممتاز»، كه جزء سهام‌های سرمایه‌ای شركت محسوب می‌شود و دارای حقوق و مزیتهای خاصی است، اقدام نمایند.

راهنمای كارآفرینی برای انتخاب هویت تجاری

 

3- تعهدات و مسئولیتهای مدیر شركت  Director Liability
وظیفه شخصی مدیران شركتها مبتنی بر محافظت و وفاداری به امور مربوط به شركت و همچنین سهامداران آن می‌باشد و علاوه بر این ممكن است از نظر شخص مسئول نقض هر یك از مفاد مرتبط با این وظایف باشند. یكی از رویه‌های منحصربفرد شركتی توانایی محدودسازی مسئولیت فردی مدیران با توجه به قواعد نشات گرفته از شركت در خصوص نقص مدیران در انجام وظایف خود در مقابل شركت و سهامدارن آن می‌باشد. مقررات شركتی بخش (10)(a)204. با این وجود، این محافظت شامل موارد زیر نمی‌شود: سوء مدیریتهای بین‌المللی، رفتارهای خلاف پیمان مخالف منافع شركت، معاملاتی كه از آن یك مدیر نسبت به تحصیل سود شخصی نامناسب اقدام می‌كند، عدم توجه به وظایف یا یك الگوی غیرمنتظره از عدم ملاحظه وظایف مربوطه.

 

راهنمای كارآفرینی برای انتخاب هویت تجاری

 

4- معایب شركت  Disadvantages of Incorporation
نگهداری شركتها در مقایسه با دیگر انواع موسسات تجاری گرانتر تمام خواهد شد. هزینه‌های شركت، به استثنای دستمزدهای افراد حرفه‌ای، در حدود 1000 دلار می‌باشد. ملاحظات شركتی ایجاب می‌نماید كه سوابق جلسات مدیران و سهامداران بهمراه سوابق صدور و انتقال سهام شركت حفظ و نگهداری شود. برای یك شركت جدیدالتاسیس، معمولا موسسین دارای مهارتهای لازم نمی‌باشند، از اینرو آنها یا می‌بایست مساعدت مشاورین را طلب نمایند و یا آنكه چنین مواردی را، به وقت دیگری، بتعویق اندازند- كه این روند ممكن است باعث بروز مشكلات خاص خود شود. از طرف دیگر، موسسات تضامنی یا سهامی و دارای مسئولیت محدود، برای حفظ هویت خود نیازمند مستندات اندكی هستند.

راهنمای كارآفرینی برای انتخاب هویت تجاری

 

5- زیرفصل C و زیرفصل S شركتهای سهامی  
Subchapter C and Subchapter S Corporations
برای اهداف مربوط به مالیات، اغلب این دسته از شركتها معمولا بعنوان شركتهای C خوانده می‌شوند، بدین معنا كه تعیین درآمد مالیاتی آنها بوسیله زیرفصل C قانون درآمد داخلی سال 1986 مورد كنترل و نقد و بررسی قرار می‌گیرد. برای یك شركت كلاس C حداكثر نرخ مالیات فدرال 34% است. این نرخ قابل قیاس با نرخ مالیات بر درآمد اشخاص كه 5/39% می‌باشد است.
شركتهای زیرفصل یا كلاس C از آنچه «مالیات دوبل» خوانده می‌شود رنج می‌برند. مالیات بر درآمد این دسته از شركتها بر حسب نرخ اجرایی محاسبه می‌شود. از اینرو، در صورتی كه این دسته از شركتها تصمیم بگیرند تا نسبت به واگذاری بخشی از درآمدهای خود به سهام‌داران اقدام نمایند (یعنی، اعلام سود سهام)، به این دسته از سهامها، همانند درآمد عادی سهامداران، مالیات تعلق خواهد گرفت و شركت نمی‌تواند آن را بعنوان كسور هزینه تجاری در نظر بگیرد.
ب- شركتهای تضامنی General Partnership
1- موارد كلی  General
شركت تضامنی یكی از شایع‌ترین نمونه‌های هویت تجاری بشمار می‌آید. مشاركت در این شركتها از طریق همكاری یا عضویت دو یا چند شخص برای راه‌اندازی یك شغل دارای سود بوجود می‌آید. شركتهای تضامنی عام ممكن است تنها از طریق موافقت شفاهی یا كلامی بوجود آید، ولی باید توجه داشت به منظور اجتناب از درگیریهای آتی بین شركا بهتر از قرارداد نوشتاری منعقد گردد. معمولا دو یا چند شخص ممكن است نسبت به راه‌اندازی یك شغل اقدام نمایند، بدون آنكه ملتفت این نكته باشند كه از نظر قانون، آنها نوعی از مشاركت را راه‌اندازی نموده‌ و بدین علت برخی از قوانین كشوری را می‌بایست مراعات نمایند.

راهنمای كارآفرینی برای انتخاب هویت تجاری

 
2- مزیتهای شركتهای تضامنی عام  Benefits of General Partnership
برای بوجود آوردن شركتهای تضامنی عام نیازی به مراجعه یا دخالت هیچ یك از موسسات عمومی، كه از جمله مستلزمات ایجاد شركتهای سهامی یا شركتهای با مسئولیت محدود می‌باشند، وجود ندارد. هزینه بوجود آوردن شركت تضامنی عام همراه با یك موافقت‌نامه نوشتاری كوچك، معمولا قابل قیاس یا حتی كمتر از ایجاد یك شركت سهامی است. هزینه نگهداری دوره‌ای اینگونه از شركتها نیز بصورت اسمی و اندك می‌باشد.
از نظر مالیاتی هویت شركتهای تضامنی عام در حقیقت بصورتی است كه به عنوان پرداخت كننده مالیات بشمار نیامده بلكه بیشتر بعنوان یك گزارش دهنده مسایل مربوط به مالیات عمل می‌نمایند. سود یا زیان مشاركت این شركتها بطور مستقیم بعهده شركا می‌باشد. یك شركت تضامنی عام می‌تواند برای یك شركت تجاری دارای تكنولوژی بالا در طی دوره اولیه برنامه‌ریزی و مراحل توسعه آن مناسب باشد كه در آن تعداد محدودی از اشخاص درگیر بوده و میزان تعهد و مسئولیتهای آنها نیز در حد معتدل می‌باشد.

راهنمای كارآفرینی برای انتخاب هویت تجاری

 

3- معایب شركتهای تضامنی عام  Disadvantages of General Partnership
مالكین شركتهای تضامنی عام (شركا) بصورت مشترك و اكید، مسئول كلیه بدهیهای مرتبط با مشاركت خود هستند. این مسئولیت نه تنها به سرمایه مشخص شده شركا در این مشاركت تعمیم داده می‌شود، بلكه دارائیهای شخصی شركا را نیز در بر می‌گیرد. با وجود آنكه اغلب مشكلات محتمل و مسایل بوجود آمده ناشی از این موارد را می‌توان تحت پوشش بیمه قرار داد، خطر تعهد شخصی این مشاركت هنوز نیز می‌تواند مهم باشد. این خصیصه ممكن است باعث تحلیل روحیه كارآفرینی شركای موسس شركت شود، چرا كه دارایی شخصی هر یك از شركا در معرض خطر قرار می‌گیرد.
در حالیكه كه منافع شركتهای تضامنی عام مشمول قواعد مرتبط با وثیقه نمی‌باشند، بوجود آوردن مشاركت جدید و انتقال سودها و منافع در محدوده یك مشاركت می‌تواند بسیار طاقت‌فرسا و پرهزینه باشد. علاوه بر این، در اغلب مشاركتها، تمامی شركا می‌بایست با پذیرش شركای جدید موافقت داشته باشند. در نتیجه، این نوع از شركتها برای محیطی كه با تكنولوژی بالا در حال آغاز می‌باشد چندان مناسب نیست.
ج. شركتهای مختلط غیر سهامی- مضاربه‌ای  Limited Partnerships
1- موارد كلی General
شركتهای مضاربه‌ای در این نكته در آنها دو كلاس مشاركتی وجود دارد از شركتهای تضامنی متفاوت می‌باشند. همانگونه كه از نام آنها بر می‌آید، این شركتها گونه‌ای از تعهدات محدود را برای شركای مشخصی ارائه می‌دارند.
2- مزیتهای شركتهای مضاربه‌ای Advantages of Limited Partnership
مزیت اصلی شركتهای مضاربه‌ای آن است كه شركای محدود (و نه شركای عمومی) مسئولیت بدهی شركت را عهده‌دار نمی‌باشند. در مقابل، بدین اشخاص بچشم سرمایه‌گذارانی نگاه می‌شود كه میزان خطرپذیری اندكی در خصوص از دست دادن سرمایه‌‌های خود دارند.
میزان سود و زیان مشخص شده برای شركا بر اساس مقدار مشاركتی است كه در خصوص مالكیت شركت بعهده گرفته‌اند.
این شركای محدود در حقیقت اختیاری چندانی در امر مدیریت شركت نداشته و این اختیار بعهده شركای عمومی یا كلی شركت است.

راهنمای كارآفرینی برای انتخاب هویت تجاری

 

3- معایب شركتهای مضاربه‌ای  Disadvantages of Limited Partnership
شركای عمومی چنین شركتهایی كاملا مسئول بدهیهای شركت می‌باشند و به گونه‌ای در این خصوص همانند شركتهای تضامنی می‌مانند. استفاده از چنین رویه‌ای در مورد شركای عمومی شركت ساختار آن را پیچیده نموده و هزینه‌های تشكیل و نگهداری یا حفظ آن را افزایش می‌دهد.
سود یا منافع حاصله بصورت اوراق بهادار یا سهام بوده و فروش آنها نیز می‌بایست منطبق وضع شده اوراق بهادار شركتی كالیفرنیا باشد. بر اساس این قوانین توافق نامه شركا می‌بایست بصورت نوشتاری باشد. چنین توافقی پیچیده بوده و می‌تواند بسیار گسترده باشد. هزینه مهیا نمودن این توافق احتمالا بیش از هزینه‌های مرتبط با تشكیل یك شركت سهامی می‌باشد. بعلاوه، بغیر از مشاركت عمومی، مشاركت محدود آن نیز می‌بایست در در دفتر ثبت اسناد درج شود.
ج- شركت با مسئولیت محدود Limited Liability Company
1- موارد كلی General
شركت با مسئولیت محدود (LLC) بعنوان هویتی بشمار می‌آید كه تحت قوانین كشوری بوجود آمده و تركیبی از خصیصه‌های شركتهای سهامی با مسئولیت محدود برای كلیه شركا همراه با رده‌بندی مالیاتی و انعطاف پذیری مشاركت را برای خود حفظ نموده است. صاحبان یا اعضای این نوع از شركتها دارای تعهداتی با مسئولیت محدود همانند سهامداران شركتهای سهامی می‌باشند. عملیات روزمره اینگونه شركتها را می‌توان بوسیله اعضای شركت همانند شركای شركتهای دیگر مدیریت نمود و یا آنكه برای مدیریت آن از مدیران تعیین شده خاصی بهره جست.
شركتهای دارای مسئولیت محدود با پر نمودن بندهای مشخص شده برای تشكیل اینگونه از شركتها در دفتر مربوطه بوجود می‌آیند. پس از آن، صاحبان این نوع از شركتها یك نوع موافقت نوشتاری را تنظیم نموده كه بعنوان توافق عملیاتی شناخته می‌شود. در صورتی كه پیش‌نویس مستندات سازمانی این نوع از شركتها بخوبی ارائه و مشخص شود، آنها بوسیله IRS  بعنوان شركت مشاركتی برای اهداف مالیاتی فدرال دسته‌بندی خواهند شد. مالیات بر درآمد در سطح موجودیت این شركتها حذف شده و اعضای آن در مقابل می‌بایست نسبت به پرداخت مالیات فدرال اقدام نمایند، همانند شركا در شركتهای تضامنی یا سهامداران در شركتهای سهامی رده S.
2- ملاحظات مالیاتی Tax Considerations
موارد ذیل، به هنگامی كه مزیتهای شركتهای دارای مسئولیت محدود، از نظر مالیاتی، را مورد ارزیابی قرار می‌دهیم، می‌بایست در نظر داشت. برای تحصیل مقاصد این مبحث در نظر گرفته می‌شود كه این نوع از شركتها از نظر مالیاتی بعنوان شركتهای مشاركتی یا سهامی رده‌بندی شده‌اند.
الف-  مزیتهای شركتهای دارای مسئولیت محدود در مقایسه با شركتهای سهامی رده C   با وجود آنكه به درآمد حاصله از شركتهای سهامی كلاسC مالیات دوبل تعلق می‌گیرد، شركتهای دارای مسئولیت محدود از مالیات بر درآمد فدرال مستثنی می‌باشند. در مقابل اعضای این شركتها نسبت به پرداخت مالیات بر درآمد در تناسب با میزان سهام خود اقدام می‌نمایند. بر خلاف شركت سهامی كلاس C، شركتهای دارای مسئولیت محدود می‌توانند بصورت خاص نسبت به تخصیص سود یا زیان به اعضای خود بر حسب قانون درآمد داخلی IRC b704  اقدام نمایند. بعلاوه شركتهای رده C در معرض وصول مالیات دوبل در زمان تسویه قرار خواهند داشت. شركتهای دارای مسئولیت محدود معمولا سود یا زیانی را در زمان تسویه مشخص نمی‌سازند. تنها اعضای این شركتها ممكن است در معرض پرداخت مالیات جهت پرداختهایی باشند كه به هنگام تسویه این شركتها دریافت می‌دارند.

راهنمای كارآفرینی برای انتخاب هویت تجاری

3- خرق حجاب شركتهای دارای مسئولیت محدود و تكالیف امانی
Piercing the Limited Liability Company Veil and Fiduciary Duties
 
علی‌رغم قوانین كلی شركتهای دارای مسئولیت محدود، اعضای آن از نظر شخصی  مسئول هر گونه بدهی، تعهد یا مسئولیت شركت، تحت شرایط مشابه یا یكسان و با همان اندازه كه سهامداران یك شركت سهامی ممكن است بطور شخصی مسئول هر گونه بدهی، تعهد و مسئولیت شركت خود باشند، بشمار خواهند آمد. از اینرو، معیارهای بكارگرفته شده برای تعیین «افشای امور شركتهای دارای مسئولیت محدود» همانند معیارهای مشابه برای تعیین موارد یكسان برای شركتهای سهامی می‌باشد، به استثنای عدم توانایی جهت انجام تشریفات و مقررات شركتهای سهامی.
وظایف امانی یا اعتباری كه یك مدیر در خصوص شركتهای دارای مسئولیت محدود و اعضای آن دارا می‌باشد مشابه با وظایف محوله در شركتهای تضامنی و شركای آن است. با این وجود، اعضا قادرند تا نسبت به اعمال تغییرات در این وظایف با مشخص نمودن آنها بصورت نوشتاری و با رضایت اعضا اقدام نمایند. این امر یك مزیت جالب توجه برای ممانعت از طرح دعوی قضایی و ادعاها بوسیله مالكین دیگر است.
4- مالیات و حق‌الزحمه كالیفرنیا  California Tax and Fees
قانون درآمد و مالیات كالیفرنیا 23091 مشخص نموده است كه هر یك از شركتهای دارای مسئولیت محدود كه در كالیفرنیا سازماندهی شده و مجوز فعالیت دریافت داشته‌اند و بر این اساس بعنوان شركتهای تضامنی جهت اهداف مالیات بر درآمد فدرال طبقه بندی شده‌اند، می‌بایست نسبت به پرداخت مالیات فرانشیز به مبلغ 800 دلار اقدام نمایند. این شركتها همچنین می‌بایست سالیانه مبلغی را بر اساس مجموع درآمد خود (تعریف شده بعنوان درآمد ناخالص بعلاوه هزینه كالاهای فروش رفته در ارتباط با تجارت یا شغل شركتهای دارای مسئولیت محدود پرداخت شده یا ببار آمده است) در نظر گرفته و پرداخت نمایند.

راهنمای كارآفرینی برای انتخاب هویت تجاری

 

ه- نتیجه‌گیری  Conclusion
انتخاب هویتهای گوناگون تجاری باعث می‌شود تا انعطافی پایدار برای كارآفرینان محقق شده و بر این اساس بتوانند یكی از گونه‌های شركتهای سهامی بصورت C و S  و همچنین شركتهای تضامنی، مضاربه‌ای و شركتهای با مسئولیت محدود را انتخاب نمایند. وظیفه اصلی كارآفرینان در انتخاب چنین شركتهایی می‌بایست بر اساس كار با وكلا، مشاورین استوار باشد تا بدینوسیله نیازهای تجارت خاص مورد بررسی قرار گرفته و هویتی انتخاب گردد كه جوابگوی نیازهای كارآفرینان باشد.
واژه نامه  Vocabulary
 
Business Entity                                            هویت تجاری
Entrepreneurs’ Guide                                راهنمای كارآفرینان
Corporation                                          شركت سهامی
Benefit                                                              مزیت
Liability                                                           تعهدات  
Director Liability                                           مدیر شركت
Disadvantages                                                  معایب
General Partnership                                  شركتهای تضامنی
Limited Partnerships                         شركتهای مختلط غیر سهامی – مضاربه‌ای    
Limited Liability Company                      شركت با مسئولیت محدود
Tax Considerations                                     ملاحظات مالیاتی
Tax                                                                 مالیات
Start-Ups                                           شركتهای نوپای تجاری    
Share s                                                                سهام
Capital                                                        سرمایه   

راهنمای كارآفرینی برای انتخاب هویت تجاری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا به جای کپی مقالات با خرید آنها به قیمتی بسیار متناسب مشخص شده ما را در ارانه هر چه بیشتر مقالات و مضامین ترجمه شده علمی و بهبود محتویات سایت ایران ترجمه یاری دهید.
تماس با ما

اکنون آفلاین هستیم، اما امکان ارسال ایمیل وجود دارد.

به سیستم پشتیبانی سایت ایران ترجمه خوش آمدید.