ایران ترجمه – مرجع مقالات ترجمه شده دانشگاهی ایران

مقالات جدید – آماده ترجمه

مقالات جدید – آماده ترجمه

مقالات جدید – آماده ترجمه – ایران ترجمه – Irantarjomeh

مقالات رایگان

مطالعه ۲۰ الی ۱۰۰% رایگان مقالات ترجمه شده

۱- قابلیت مطالعه رایگان ۲۰ الی ۱۰۰ درصدی مقالات ۲- قابلیت سفارش فایل های این ترجمه با قیمتی مناسب مشتمل بر ۳ فایل: pdf انگیسی و فارسی مقاله همراه با msword فارسی -- تذکر: برای استفاده گسترده تر کاربران گرامی از مقالات آماده ترجمه شده، قیمت خرید این مقالات بسیار کمتر از قیمت سفارش ترجمه می باشد.  

چگونگی سفارش

الف – پرداخت وجه بحساب وب سایت ایران ترجمه (شماره حساب) ب- اطلاع جزئیات به ایمیل irantarjomeh@gmail.com شامل: مبلغ پرداختی – شماره فیش / ارجاع و تاریخ پرداخت – مقاله مورد نظر -- مقالات آماده سفارش داده شده عرفا در زمان اندک یا حداکثر ظرف مدت چند ساعت به ایمیل شما ارسال خواهند شد. در صورت نیاز فوری از طریق اس ام اس اطلاع دهید.

 

مقالات ترجمه شده دانشگاهی - ایران ترجمه - Irantarjomeh

مقالات جدید در حال ترجمه:
۱-  یک رویکرد جدید برای طراحی تاخیر کسری به وسیله فیلتر FIR
A new approach for the design of fractional delay by an FIR filter
دپارتمان ارتباطات، کالج الکترونیک دانشگاه USTHB، الجزایر
مقالات ISA
الزویر
۲۰۱۸
 
چکیده
مدل سازی فیلتر های تاخیر کسری بر مبنای تاخیرهای غیر عددی را می توان به عنوان آن دسته از فیلترهای دیجیتال تلقی نمود که دارای تاخیرهای گروه صاف / فلت می باشند. در این مقاله، یک طراحی فیلتر FIR کارآمد، دقیق و در عین حال ساده و جدید جهت عرضه تاخیر کسری آرمانی دیجیتال ارائه می شود. تکنیک طراحی بر مبنای فرمول انبساطی سری مک‌ لورن / MacLaurin برای یک تابع مشخص جهت حاصل آوردن یک شکل بسته تقریب فیلتر دیجیتال FIR عملگر تاخیر کسری آرمانی دیجیتال z-a به کار گرفته شده است. فرمول تقریب فیلتر FIR حاصل آمده عملگر تأخیر کسری آرمانی دیجیتال  z-a مشابه با فرمول تقریب فیلتر دیجیتال FIR کاملا شناخته شده گرونوالد- لتنیکف / Grünwald-Letnikov در ارتباط با مشتق گیر کسری آنالوگ آرمانی sa قلمداد می شود. برخی از مثال ها جهت نشان دادن عملکرد و کارایی این روش طراحی جدید ارائه شده اند. نتایج برخی از مقایسه های انجام شده نیز معرف آن هستند که طراحی پیشنهادی دارای عملکرد بهتری در قیاس با طرحهای موجود در این مباحث می باشد.
کلمات کلیدی: فیلتر FIR تاخیر کسری، فرمول انبساطی سری مک‌ لورن، عملگر تاخیر کسری

 

قیمت: ۵۰۰۰۰ تومان
زمان تحویل: چند روز بعد از خرید

 

لطفا به جای کپی مقالات با خرید آنها به قیمتی بسیار متناسب مشخص شده ما را در ارانه هر چه بیشتر مقالات و مضامین ترجمه شده علمی و بهبود محتویات سایت ایران ترجمه یاری دهید.
تماس با ما

اکنون آفلاین هستیم، اما امکان ارسال ایمیل وجود دارد.

به سیستم پشتیبانی سایت ایران ترجمه خوش آمدید.