مقالات ترجمه شده دانشگاهی ایران

لغات علمی – دانشگاهی (مشاهده)

لغات علمی – دانشگاهی (مشاهده)

لغات علمی – دانشگاهی (مشاهده) – ایران ترجمه – irantarjomeh.ir

گلوسری

لغات دانشگاهی

درج لغات و گلوسری های علمی – دانشگاهی (با احتساب کنترل و غلط گیری املایی و معنایی لغات) - شامل میلیون ها لغت و اصطلاح دانشگاهی در رشته های مختلف

 

لغات علمی – دانشگاهی (مشاهده)

در این بخش “لغات علمی – دانشگاهی (مشاهده)” قابلیت جستجو و مشاهده لغات و گلوسری های مختلف علمی دانشگاهی با توجه به رشته های مختلف وجود دارد.

لغات و فرهنگ های مختلف علمی – دانشگاهی عرضه شده در این بخش تا حد امکان توسط تیم کنترل و ویراستاری وب سایت ایران ترجمه پالایش،  غلط گیری و تصحیح شده است.

 

خرید لغات علمی – دانشگاهی- مجموع گلوسری ها / مجموع لغات در کل رشته ها / لغات بر حسب گروه بندی چند رشته

 

 

لغات علمی - دانشگاهی (مشاهده)

عرضه طیف گسترده ای از لغات و اصطلاحات دانشگاهی

ترجمه های قابل ارائه در رشته های مختلف علوم دانشگاهی

بسیاری از بخش های مقاله های عرضه شده بصورت مجانی قابل مطالعه هستند.
قابلیت خرید مقالات ترجمه شده فایل های انگلیسی و فارسی (PDF + MSWORD) این مقالات میسر می باشد.
کاربران گرامی می توانند نسبت به مطالعه بخش های  مجانی ارائه شده از جمله چکیده، مقدمه و نتیجه گیری مقالات اقدام نموده و خود کیفیت مقالات را قضاوت کنند.

 

لازم به ذکر است که سعی مجموعه مترجمین و مسئولین این وب سایت ارائه ترجمه های علمی و دانشگاهی در رشته های مختلف جهت بهره مندی هر چه بیشتر شما عزیزان از مقالات و مباحث علمی می باشد.

بنابر این استفاده از نظرات و رهنمودهای شما عزیزان دانشگاهی همراه با مشارکت در این عرصه می تواند راهگشای این مجموعه، در ادامه راه به منظور بسط و توسعه هر چه بیشتر مطالب آموزشی، علمی، فرهنگی و دانشگاهی برای بهره مندی روز افزون فرهیختگان گرامی و دانشجویان عزیز، باشد.

خواهشمند است جهت پویایی هر چه بیشتر این مجموعه و در نتیجه گسترش کمی و کیفی مقالات ارائه شده ما را در این امر خطیر یاری رسانید.

 

مشارکت در انتشار مقالات ترجمه شده دانشگاهی

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Irantarjomeh
لطفا به جای کپی مقالات با خرید آنها به قیمتی بسیار متناسب مشخص شده ما را در ارانه هر چه بیشتر مقالات و مضامین ترجمه شده علمی و بهبود محتویات سایت ایران ترجمه یاری دهید.