مقالات ترجمه شده دانشگاهی ایران

لغات نظامی – مجموع گلوسری ها

لغات نظامی – مجموع گلوسری ها

لغات نظامی – مجموع گلوسری ها – ایران ترجمه – irantarjomeh

 

خرید لغات نظامی – مجموع گلوسری ها / مجموع لغات در کل رشته ها / لغات بر حسب گروه بندی چند رشته

 

نظامی ۱

نظامی ۲

نظامی ۳

نظامی ۴

نظامی ۵

نظامی ۶

نظامی ۷

نظامی ۸


لغات و گلوسری های علمی و دانشگاهی

در طی سالیان متمادی فعالیت وب سایت ایران ترجمه سعی شده است تا لغات علمی و دانشگاهی از منابع مختلف از جمله از درون مقالات معتبر علمی گردآوری و پس از بررسی و ویرایش جامع جهت اعتبار سنجی، لغات درست تا حد امکان استخراج شده در قالب فایل وردی (MS-WORD) بصورت جدول با معانی انگلیسی و فارسی آنها انتشار یابد.

 

ترجمه های آماده دانشگاهی
بسیاری از بخش های مقاله های عرضه شده بصورت مجانی قابل مطالعه هستند.
قابلیت خرید مقالات ترجمه شده فایل های انگلیسی و فارسی (PDF + MSWORD) این مقالات میسر می باشد.
کاربران گرامی می توانند نسبت به مطالعه بخش های  مجانی ارائه شده از جمله چکیده، مقدمه و نتیجه گیری مقالات اقدام نموده و خود کیفیت مقالات را قضاوت کنند.

 

لازم به ذکر است که سعی مجموعه مترجمین و مسئولین این وب سایت ارائه ترجمه های علمی و دانشگاهی در رشته های مختلف جهت بهره مندی هر چه بیشتر شما عزیزان از مقالات و مباحث علمی می باشد.

بنابر این استفاده از نظرات و رهنمودهای شما عزیزان دانشگاهی همراه با مشارکت در این عرصه می تواند راهگشای این مجموعه، در ادامه راه به منظور بسط و توسعه هر چه بیشتر مطالب آموزشی، علمی، فرهنگی و دانشگاهی برای بهره مندی روز افزون فرهیختگان گرامی و دانشجویان عزیز، باشد.

خواهشمند است جهت پویایی هر چه بیشتر این مجموعه و در نتیجه گسترش کمی و کیفی مقالات ارائه شده ما را در این امر خطیر یاری رسانید.

 

مشارکت در انتشار مقالات ترجمه شده دانشگاهی

 

 

لغات نظامی - ایران ترجمه - irantarjomeh

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Irantarjomeh
لطفا به جای کپی مقالات با خرید آنها به قیمتی بسیار متناسب مشخص شده ما را در ارانه هر چه بیشتر مقالات و مضامین ترجمه شده علمی و بهبود محتویات سایت ایران ترجمه یاری دهید.